.:: CIAO KAMARÁDÍČKOVÉ ::.

17 října 2007

Poprvé jsem za to platila

11. října 2007

Mladík byl takový mladičký, tichounký a ke všemu měl blonďaté melíry. Nu což. Přece se mi hned nemusí všichni líbit. Třeba to dožene jinak. Muzika – Enya – nic moc, ale mohlo to být horší. Ani svíčku nezapálil. Zatáhl plentu a začal. Měl sice speciální lehátko, ale technika nic moc. Přišlo mi, že byl zbytečně něžný. Ach jo. Vedle za plentou se půlhodince blaha oddávala Táňa. Ta si ani nesvlíkla podprsenku. To já se mladíka hned zeptala jestli se mám svlíkat!

Jak to shrnout? No, zajímavá zkušenost. Zůstávám však věrná Janičce, protože tak jako ona to nikdo jiný neumí!

PS: Kdyby to někomu stále nedošlo (zvláště rodičům!), psala jsem o masáži zad a šíje, kterou jsem absolvovala v Novém Smokovci a zaplatila jsem za ni 300 Sk.

2 Comments:

  • Uff, teda Stáňo, jsem se u toho čtení úplně orosil, skoro infarkt... To máš určitě z té španělské knížky, vypadá to, že některé její pasáže tě opravdu zaujaly a inspirovaly:-). Jinak pokud TO máš ráda natvrdo, tak sis mohla říct tomu šikovnýmu bruslařovi, když měl ještě bílou resp. modrou ruku:-)

    By Anonymous Starší pán, at 18 října, 2007 09:56  

  • Stanislavo, já ti řeknu..nebýt proklatě blízko, když jsi k popisované zkušenosti přicházela (tj. za plentou) hned bych se po přečtení předchozích řádků vydala zakoupit jízdenku do Tater :o)))...ale takhle se jen protáhnu a srovnám masáží rozhasená záda.. Tana

    By Anonymous Anonymní, at 18 října, 2007 14:24  

Okomentovat

<< Home